STUDIO

Linia - Studio Fryzur, to dwa płockie salony wchodzące w skład grupy Expert L’Oréal Paris. Nowocześnie urządzone, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt fryzjerski, dające miłą atmosferę, poczucie czystości i bezpieczeństwa oraz przede wszystkim gwarancję dobrej usługi.

Naszą przygodę z fryzjerstwem rozpoczęliśmy w 1996 roku współpracą z polsko-włoską siecią Ondina Equipe jako Salon Urody Gabriel. Cała ekipa przeszła szkolenia prowadzone przez włoskich stylistów grupy Mitu’ Italy. To Ondina Pozzatello oraz Stefano Biz wprowadzili nas w tajniki stylizacji, cięcia, ciekawych koloryzacji i pielęgnacji włosów. Kolejnym partnerem była marka Jacques Dessange – Paris. Od 2002 roku nasze salony przyjęły nazwę Camille Albane, co nadało nam nowy wyraz dzięki współpracy z francuskim światem mody. Przez tyle lat działalności w branży fryzjerskiej wypracowaliśmy sobie własną markę i od sierpnia 2015 roku powstała Linia - Studio Fryzur.

studio circle1

studio circle2

Jako główny producent profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacji zawsze towarzyszył nam L’Oréal, dlatego staliśmy się partnerem grupy Expert L’Oréal Paris. L’Oréal to Kolekcje Koloryzacji inspirowane najnowszymi trendami, zawsze aktualne cięcia, stylizacje i pielęgnacja Kerastase. Marka ta zapewnia nam produkty oparte na nowatorskiej technologii, dba o ich jakość, co przekłada się na dobrą, ciekawą i bezpieczną usługę.

Lata doświadczeń, szkoleń prowadzonych przez włoskich, francuskich i polskich instruktorów dają w efekcie ekipę kreatorów, dla których satysfakcja klienta oraz świadomość z profesjonalnie wykonanej usługi są tematem nadrzędnym. W naszych salonach klient może oczekiwać indywidualnego podejścia, miłej obsługi i znajomości aktualnych trendów mody ze świata fryzjerskiego.